Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 5 dni temu

Twoje zadania:

  • Organizacja pracy zespołu: Zarządzaj zespołem pracowników magazynowych, dbając o sprawną realizację zadań.

  • Koordynacja procesów: Nadzoruj operacje magazynowe, zapewniając terminowość i wysoką jakość wykonywanych zadań.

  • Raportowanie: Przygotuj raporty i statystyki, identyfikując niesprawności i proponując rozwiązania.

  • Dyscyplina pracy: Dbaj o utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie: Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość systemów: Praktyczna wiedza na temat systemów i procesów magazynowych.

  • Uprawnienia: Posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowych UDT.

  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00).

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Odpowiedzialność ,sumienność i komunikatywność.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę: Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Premia za jakość, dodatek stażowy oraz premia świąteczna,

  • Programy motywacyjne: System poleceń pracowniczych z atrakcyjną premią.

  • Rozwój zawodowy: Możliwość uczestniczenia w projektach oraz poznanie metodyki projektowej.

Dodatkowe korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Ubezpieczenia grupowe.

  • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

Nie przegap swojej szansy! Wyślij swoje CV i dołącz do nas jako Lider zespołu!

Razem możemy osiągnąć więcej!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Magazynier