Praca stała
Nałęczów, lubelskie
Opublikowano 2 dni temu

Zadania:

  • Badanie potencjału rynkowego;

  • Prowadzenie działań mających na celu usprawnienie procesów w firmie i zwiększenie rentowności;

  • Badanie aktywności konkurentów firmy i ich udziału w rynku;

  • Określenie zakresu stosowania i skuteczności działań marketingowych;

  • Pomoc w zakresie zwiększania efektywności sprzedaży;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

Nasze wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży instalacji grzewczych i fotowoltaicznych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź formę B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawowe i prowizyjne;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy;

  • Pomoc w przypadku konieczności relokacji;

Cechy oferty pracy

Stanowisko