Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 1 tydzień temu

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych leadów i możliwości biznesowych (średnie i duże kontrakty).

  • Planowanie i realizacja sprzedaży.

  • Negocjowanie warunków sprzedaży z klientami biznesowymi.

  • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników.

  • Kierowanie podległym dwuosobowym zespołem oraz dbanie o jego rozwój.

  • Tworzenie strategii działań handlowych we współpracy z innymi komórkami.

  • Analizowanie raportów i prognoz sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia i pasji w budowaniu relacji z klientami.

  • Doskonałych umiejętności handlowo-biznesowych.

  • Głębokiej wiedzy na temat sprzedaży usług B2B.

  • Umiejętności w zarządzaniu małymi zespołami.

  • Wysokiego zaangażowania w projekty realizowane przez firmę.

  • Proaktywnej postawy i samodzielności w działaniu.

  • Kreatywności, nieszablonowego podejścia i dobrej energii.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze, prowizję od pozyskanych klientów oraz 20%-30% wynagrodzenia przy realizacji celów (KPI).

  • Realny wpływ na strukturę sprzedażową.

  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej.

  • Samochód służbowy.

  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole.

  • Pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • System kafeteryjny.

  • Dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą".

  • Dni tematyczne (sushi day, pizza friday).

  • Zniżki dla pracowników na usługi firmy.

  • Spotkania integracyjne.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Administracja biurowa