Praca tymczasowa
Łódź, łódzkie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Co oferujemy:

  • Pełne 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku 10-18, 12-20, 14-22 i 22-6

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - 30 zł brutto (dla uczniów/studentów = netto);

  • Umowa zlecenie - ciesz się elastycznością zatrudnienia;

  • Praca od lipca do sierpnia - idealna na okres wakacyjny.

Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień - bądź częścią procesu, używając skanera magazynowego oraz wózka paletowego (wymagane prawo jazdy KAT B.)

  • Wypełnianie dokumentacji - zdobądź umiejętności administracyjne, obsługując proste dokumenty magazynowe.

  • Różnorodne czynności magazynowe - każdy dzień przynosi coś nowego!

Dlaczego warto?

  • Pracuj w komfortowych warunkach - nasz magazyn jest jasny, ciepły i suchy.

  • Zdobądź doświadczenie, które wyróżni Cię na rynku pracy.

  • Zbuduj swoją przyszłość - ta praca to świetny start dla ambitnych!

Dołącz do nas! Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Nie przegap tej szansy na niesamowite wakacje i rozwój zawodowy!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Magazynier