Praca stała
Pruszków, mazowieckie
Opublikowano 1 miesiąc temu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres 2-3 miesięcy.

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w godzinach 6:00- 14:00 oraz 14:00 - 22:00.

  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5500 PLN brutto.

  • Premie uznaniowe przyznawane za wykonywanie dodatkowych zadań.

  • Pracę w nowo otwartej hali produkcyjnej.

  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy komunikacją miejską.

Zadania:

  • Czynności produkcyjne polegające na obróbce systemów rurowych.

  • Docinanie oraz zgrzewanie elementów składowanych instalacji (stalowych oraz plastikowych rur).

  • Wypełnianie pianą izolacyjną podzespołów instalacji.

  • Czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wielozadaniowość oraz zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w wyznaczonych godzinach.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT (dodatkowo premiowanie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Produkcja