Praca stała
Stare Babice, mazowieckie
Opublikowano 4 tygodnie temu

Co oferujemy?

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5500-6000 zł brutto, z możliwością awansu finansowego wraz z doświadczeniem.

  • Dodatkowe premie uznaniowe za wykonywanie dodatkowych zadań oraz premie świąteczne.

  • Pracę w nowo otwartej, nowoczesnej hali produkcyjnej.

  • Pracę w systemie zmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.

  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy komunikacją miejską.

  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport oraz pakiet medyczny.

  • Stabilną i długofalową współpracę.

Zakres obowiązków:

  • Obróbka systemów rurowych, w tym docinanie oraz zgrzewanie elementów stalowych i plastikowych rur.

  • Wypełnianie podzespołów instalacji pianą izolacyjną.

  • Czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wielozadaniowość oraz zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność do pracy w wyznaczonych godzinach.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT (dodatkowo premiowane).

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Produkcja