Praca stała
Kraków, małopolskie
Opublikowano 1 tydzień temu

Obowiązki, za które będziesz odpowiedzialny:

  • Kompleksowe koordynowanie realizacji projektów.

  • Ścisła współpraca z klientem podczas trwania realizacji.

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem.

  • Doradztwo w zakresie wybranych przez klienta komponentów.

  • Organizacja i nadzór prac podwykonawców.

  • Kontrola budżetu i kosztów.

  • Monitorowanie procesów.

  • Ścisła współpraca z Zarządem i realizacja wizji firmy.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami.

  • Znajomości branży automatyki i/lub automatyki przemysłowej i/lub automatyki budynkowej.

  • Wiedzy nt. metodyki zarządzania projektami.

  • Nieszablonowego podejścia.

  • Gotowości do udoskonalania i optymalizowania procesów.

  • Umiejętności budowania doskonałych relacji z klientem.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

  • Umiejętności analizowania KPI.

  • Wysokiej motywacji do pracy i realizacji wizji firmy.

Oferujemy:

  • Stabilną i partnerską współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.

  • Motywujący system dodatkowego wynagradzania (premie).

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu stanowiskowego.

  • Pracę z systemem Bitrix24.

  • Gruntowne szkolenia wdrożeniowe, produktowe, specjalistyczne.

  • Realny wpływ na współtworzenie firmy.

  • Dużą autonomię i sprawczość w działaniu.

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, auto służbowe.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

IT / telekomunikacja