Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 1 tydzień temu

Obowiązki:

  • Reprezentowanie firmy podczas rozmów i uzgodnień z klientem dot. organizacji budowy i realizacji prac.

  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań.

  • Ustalanie harmonogramu prac, nadzorowanie stopnia realizacji poszczególnych projektów oraz rozliczanie z ich wykonania podległych pracowników.

  • Budowanie zespołu zapewniającego realizację projektu.

  • Bieżące poszukiwanie podwykonawców budowlanych.

  • Koordynowanie pracy wykonawców poszczególnych etapów inwestycji.

  • Budżetowanie projektów i kontrola finansowa inwestycji.

  • Zapewnianie terminowej i zgodnie z harmonogramem realizacji zadań.

  • Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzanie dokumentacją.

  • Ścisła współpraca międzydziałowa.

  • Czynny udział w kierowaniu zespołem na budowie oraz przy odbiorach prac inwestycyjnych.

  • Bieżące rozwiązywanie problemów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami.

  • Umiejętności organizacyjno-budowlanych.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania projektami, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania.

  • Zdolności analitycznego i koncepcyjnego myślenia.

  • Doskonałej organizacji pracy.

  • Gotowości do pełnej samodzielności.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Co możemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy lub umowę B2B.

  • Pracę przy ciekawych projektach budowlanych realizowanych w Warszawie i okolicach.

  • Autonomię w działaniu oraz duży wkład w rozwój oddziału.

  • Przestrzeń na rozwój na stanowisko menadżerskie oraz budowę własnego zespołu.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Pracę w firmie znajdującej się w fazie dynamicznego rozwoju.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

  • Docelowo 10 % udziału w zyskach.

  • Wsparcie merytoryczne i mentalne.

  • Szkolenia wdrożeniowe i inne.

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in: samochód służbowy, laptop, telefon.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Administracja biurowa