Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 4 tygodnie temu

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej spółek, zgodnie
    z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego;

  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych;

  • Obsługa kadrowo-płacowa; sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, obsługa Płatnika,
    wyliczenia PIT 4, prowadzenie akt osobowych;

  • Nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością ewidencji dokumentów księgowych;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Sporządzanie raportów oraz współpraca z instytucjami
    zewnętrznymi (GUS, ZUS, NBP, US);

  • Bezpośredni kontakt z klientem;

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenie zawodowego w zakresie pełnej księgowości;

  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;

  • Znajomość programu Symfonia;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Mile widziana wiedza z zakresu PITu estońskiego;

Co możemy zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

  • Benefit związany z wynagrodzeniem - tzw. "trzynastka";

  • Pracę w godzinach 9:00-17:00;

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Finanse / księgowość