Praca stała
Błonie, mazowieckie
Opublikowano 3 tygodnie temu
Co możemy Ci zaproponować?

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach równoważnego systemu pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zwrot kosztów dojazdu 420 zł/brutto

  • pakiet socjalny,

  • kartę ubezpieczenia lekowego i pakiety medyczne - współfinansowane przez pracodawcę i pracownika

  • dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multi Sportu częściowo dofinansowana przez pracodawcę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • realna możliwość przejścia na umowę bezpośrednio przez firmę po 3 miesiącach

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn, uruchamianiu linii

  • ustawianie parametrów maszyn według dokumentacji procesowej

  • stały nadzór nad parametrami produkcji

  • raportowanie wyników produkcji oraz poziomu odpadu

  • planowanie i podział zadań na podstawie planu produkcji

  • nadzór, kontrola jakości wykonywanych zadań

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • podstawowa znajomość pneumatyki i mechaniki

  • dokładność, sumienność, uczciwość, operatywność, spostrzegawczość i nastawienie na wynik

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy, bezpieczne, efektywne i dobre jakościowo wykonywanie zadań produkcyjnych

  • umiejętność pracy w zespole.

Jesteś zainteresowany ofertą? Prześlij swoje CV, a my do Ciebie oddzwonimy!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Produkcja