Praca stała
Pruszków, mazowieckie
Opublikowano 3 dni temu

Oferujemy:

  • Super atmosferę w miejscu pracy. Dbamy o naszych pracowników!

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie 3-zmianowym

  • Wynagrodzenie miesięczne 5250 zł brutto przy umowie o pracę

  • Wynagrodzenie 32 zł/brutto za godzinę w przypadku umowy zlecenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi - Sport, premie w okresach świątecznych).

Zadania:

  • Relokacja produktów w magazynie

  • Obsługa skanera magazynowego

  • Zlecone czynności magazynowe

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Stanowisko

Magazynier