Asystent/ka biura – Twoja pierwsza praca!

Zadania: Realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem Zarządu; Pomoc w zakresie obowiązków administracyjnych i współpraca z sekretariatem; Przygotowanie, redagowanie i uzgadnianie dokumentów i umów; Współdziałanie z podmiotami zewnętrznymi; Przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, prezentacji; Zapewnienie sprawnego przepływu informacji; Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów. Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, wydarzeń branżowych, targów itp.; Oczekujemy: Terminowości i sumiennego […]

Osoba do montażu linii produkcyjnych

Oferujemy: Umowę o pracę – gwarantujemy stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach. Wynagrodzenie podstawowe od 6000 do 8000 zł brutto – atrakcyjne zarobki zgodne z Twoim doświadczeniem i kwalifikacjami. Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej – praca w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego – inwestujemy w rozwój naszych pracowników […]