Praca tymczasowa
Szczecin, zachodniopomorskie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4600-5000 zł brutto miesięcznie.

  • Możliwość otrzymania premii do 12% podstawy wynagrodzenia.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w krótkim terminie.

  • Preferowani studenci kierunków logistyka, administracja lub pokrewne.

  • Brak wymagań co do doświadczenia zawodowego - szukamy osób chętnych do nauki i rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa procesu ubezpieczenia transportu morskiego.

  • Pozyskiwanie oraz wprowadzanie numerów zwolnień przesłanych przez armatorów do systemów operacyjnych.

  • Realizacja zwolnień kontenerów w systemach portowych.

  • Weryfikacja statusu przesyłek na stronach armatorów i terminali oraz aktualizacja danych w systemie operacyjnym.

  • Analiza dokumentacji związanej z przesyłkami morskimi i ich wprowadzanie do systemu operacyjnego.

Aplikacja: Jeśli oferta spełnia Państwa oczekiwania i są Państwo zainteresowani podjęciem pracy w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV

Stanowisko

Administracja biurowa