Praca stała
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Opublikowano 3 tygodnie temu

Twoje zadania:

  • Organizacja i zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu, dbając o sprawną realizację zadań.

  • Nadzorowanie operacji magazynowych, zapewniając terminowość i wysoką jakość wykonywanych zadań.

  • Przygotowywanie raportów i statystyki, identyfikując niesprawności i proponując rozwiązania.

  • Dbanie o utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanym kulturowo zespołem.

  • Praktyczna wiedza na temat systemów i procesów magazynowych.

  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowych UDT.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie CROSS DOC.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.

  • Premię miesięczną przyznawaną za jakość pracy.

  • Dodatek stażowy po 2 miesiącach pracy 300 zł brutto, po kolejnym 200 zł brutto.

  • Kartę lunchową w wysokości 210 zł brutto.

  • Premię świąteczną.

  • System poleceń pracowniczych - 3000 zł za zrekrutowanego pracownika.

  • Realną możliwość awansu w perspektywie kilku miesięcy.

  • Możliwość uczestniczenia w projektach rozwojowych, dających możliwość rozwoju kompetencji.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Ubezpieczenia grupowe.

  • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

Stanowisko

Administracja biurowa