Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Obowiązki:

  • Bieżąca kontrola i realizacja zamówień handlowych.

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego.

  • Samodzielne opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych i indywidualnych.

  • Doradzanie i proponowanie niebanalnych rozwiązań.

  • Negocjacje kontraktów z klientami.

  • Bieżąca opieka i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane doświadczenie w branży.

  • Wysokie kompetencje handlowo-biznesowe.

  • Doskonała umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

  • Charyzmatyczność i relacyjność.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji tj. umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję od marży.

  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Kartę Multisport.

Stanowisko

Przedstawiciel handlowy