Praca stała
Brwinów, mazowieckie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian: 9.00-17.00 / 11.00-19.00;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie 5150 zł brutto;

  • premia kwartalna 1500 zł brutto, bądź premia miesięczna 500 zł brutto;

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 5 miesiącach współpracy! Wśród benefitów zostaną zaoferowane kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kina oraz wczasy pod gruszą.

Czekające na Ciebie zadania to:

  • przyjmowanie towaru (rozładunek, przyjęcie, sprawdzenie zawartości);

  • wydawanie towaru;

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki;

  • praca ze skanerem magazynowym;

  • utrzymywanie porządku;

  • sortowanie;

  • uczestniczenie w inwentaryzacjach.

Oczekujemy od Ciebie:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz

  • możliwości samodzielnego dojazdu do miejsca pracy, które mieści się w Mosznie-Parceli

Podejrzewasz, że to będzie dobra praca dla Ciebie? Nie trać czasu i aplikuj już dziś!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem 600521429!

Stanowisko

Magazynier