Praca stała
Wołomin, mazowieckie
Opublikowano 4 tygodnie temu

Co oferujemy?

  • Stałe, bezpośrednie zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 6200 zł brutto (podstawa + premia + dodatek nocny)

  • Benefity: 13. pensja, prywatna opieka medyczna dofinansowanie do wakacji i wiele innych!

  • Praca w systemie 3 zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Wsparcie trenera podczas pierwszych tygodni pracy

  • Możliwość wykupienia posiłków w miejscu pracy

  • Rozwój zawodowy w firmie o globalnym zasięgu

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkujących soczewki okularowe

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

  • Prace manualne, np. skręcanie i rozkręcanie opraw do okularów

Idealny kandydat:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i umiejętności

  • Zdolności manualne

  • Zaangażowanie i sumienność

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do super zespołu, dołącz do nas!

Stanowisko

Produkcja