Praca tymczasowa
Łódź, łódzkie
Opublikowano 6 dni temu

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Bądź mistrzem logistyki: załadunek, rozładunek i transport towarów.

  • Zapewnij doskonałość operacyjną: sporządzanie protokołów i inwentaryzacja magazynu.

  • Kontroluj jakość: przeprowadzanie kontroli przesyłek.

Czego oczekujemy:

  • Uprawnienia UDT to Twój klucz do sukcesu.

  • Precyzja: punktualność i dyspozycyjność to Twoje drugie imię.

  • Zaangażowanie: odpowiedzialność to fundament Twojej pracy.

  • Plus: znajomość obsługi komputera to Twój atut.

Co zyskujesz:

  • Pewność: umowa o pracę tymczasową i wynagrodzenie 4850 zł brutto.

  • Motywacja: premia wydajnościowa do 12%.

  • Komfort: podwójny dodatek za godziny nocne.

  • Zdrowie i forma: karta Multisport w zasięgu ręki.

  • Harmonia: praca w systemie zmianowym, która pasuje do Twojego życia.

Miejsce, które docenia Ciebie: Łódź, ul. Nowe Sady.

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz i dołącz do zespołu, który napędza zmiany!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Magazynier