Praca tymczasowa
Płock, mazowieckie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4800 zł brutto miesięcznie.

Premie miesięczne:

  • 250 zł brutto za obsługę wózka widłowego.

  • Do 700 zł brutto premii operacyjnej.

  • Możliwość otrzymania premii uznaniowej.

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednej zmiany 18:00-02:00.

  • Darmowy dowóz do miejsca pracy z Płocka i okolic.

Dodatkowe benefity:

  • Karta przedpłacona o wartości 210 zł netto do płatności za produkty spożywcze w marketach.

  • Premia roczna wypłacana w marcu.

  • Rozwój zawodowy: możliwość zdobycia uprawnień UDT za pośrednictwem firmy.

Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru.

  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera magazynowego.

  • Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej.

  • Wykonywanie zleconych czynności magazynowych.

  • Obsługa wózka widłowego (jeśli posiadasz uprawnienia).

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

  • Mile widziane uprawnienia UDT.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w stabilnej i przyjaznej firmie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko

Magazynier