Praca tymczasowa
Bramki, mazowieckie
Opublikowano 1 tydzień temu

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnianie w oparciu o umowę zlecenie na czas wykonania zlecenia (2-3 tygodnie).

  • Stawkę 28,10 zł brutto/h.

  • Pracę od zaraz.

  • Bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Żyrardowa i okolic do miejsca pracy, jeśli praca będzie świadczona w godzinach pracy zmianowej.

  • Pracę na dwóch zmianach tj. 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00, bądź 8 godzinne elastyczne godziny pracy (możliwość samodzielnego wyboru godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy).

  • Wyposażenie w odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej.

  • Wprowadzenie - przygotowanie do pracy.

Najważniejsze obowiązki na stanowisku:

  • Segregacja półwyrobów (korków) / wyrobów gotowych (tub wraz z korkami).

  • Czyszczenie elementów uszczelniających półwyroby (korków, tub).

  • Czyszczenie wyrobów gotowych (tub wraz z korkami).

  • Wspomaganie działu produkcji (np. domykanie korka na liniach półautomatycznych).

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności.

  • Chęci i motywacji do pracy.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Stanowisko

Produkcja