Praca tymczasowa
Teresin, mazowieckie
Opublikowano 1 tydzień temu

OFERUJEMY:

  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto;

  • pracę systemie dwóch zmian w godzinach 6.00-16.00 / 16.00 - 2.00;

  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie;

  • wolne weekendy;

  • pracę w małym magazynie z książkami;

  • pracę w przyjaznej atmosferze i energicznym zespole;

  • wynagrodzenie na życzenie - dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty.

ZADANIA:

  • pakowanie i kompletowanie książek;

  • obsługa komputera przy wprowadzeniu danych i weryfikacja stanów magazynowych;

  • pomoc w przygotowywaniu zamówień do wysyłki;

  • obsługa skanera magazynowego.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;

  • chęć i motywacja do pracy;

  • możliwość samodzielnego dojazdu do miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Więcej informacji pod numerem 600-521-429!

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Magazynier