Praca tymczasowa
Sochaczew, mazowieckie
Opublikowano 2 tygodnie temu

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz.

  • Bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Żyrardowa i okolic do miejsca pracy.

  • Wynagrodzenie 25,17 zł/h brutto.

  • Premia uznaniowa do 20%.

  • Dodatek 50 zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę.

  • Wyposażenie w odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej.

  • W przyszłości możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.

  • Wprowadzenie w pierwszych tygodniach pracy.

  • Możliwość awansu na wyższe stanowisko wraz ze zdobytym doświadczeniem i kwalifikacjami.

Najważniejsze obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa młynów do rozdrabniania tworzyw, mieszalnika paszowego, zaklejarki do kartonów, wózka do transportu koszy, prasy do odpadów folii i papieru.

  • Dostarczanie produktów na linie produkcyjne.

  • Zbieranie, transport i segregacja odpadów produkcyjnych i opakowaniowych.

  • Udział w pracach instalacyjnych, naprawczych oraz konserwacyjnych linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i systematyczność.

  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV!

O więcej szczegółów można dowidzieć się pod numerem
600 521 429!

Stanowisko

Produkcja