Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 4 tygodnie temu

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej.

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych.

  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych.

  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych.

  • Aktywna obsługa klientów firmy i reprezentowanie ich przed organami celnymi oraz innymi instytucjami państwowymi.

  • Współpraca ze spedytorami, urzędami celnymi i służbami kontrolnymi.

  • Obsługą terminali handlingowych.

Czego oczekujemy?

  • Aktualnego wpisu na listę agentów celnych.

  • Doświadczenia zawodowego w roli agenta celnego.

  • Praktycznej umiejętności obsługi pakietów MS Office oraz programu celnego Huzar.

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Zdolności dostosowywania się do szybko zmieniającej się sytuacji.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.

  • Pracę stacjonarną w godz. 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.

  • Niekorporacyjną atmosferę i środowisko wspierające rozwój pracowników.

  • Dofinansowanie do opieki medycznej.

  • Ubezpieczenia grupowe.

  • Kartę Multisport.

Stanowisko

Administracja biurowa