Praca stała
Warszawa, mazowieckie
Opublikowano 1 miesiąc temu

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa oraz aktywna współpraca z krajowymi klientami firmy.

  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z aktualnymi klientami.

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych B2B.

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klientów do systemu WF-Mag.

  • Nadzorowanie procesu wysyłki towarów do klientów.

  • Bieżące wsparcie obsługi transakcji tj. przygotowywanie dokumentacji dla klienta, generowanie faktur sprzedaży, monitorowanie płatności.

  • Ścisła współpraca z działem logistyki, importu, reklamacji, marketingu i finansów.

  • Budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności poprzez udział w targach branżowych.

Oczekujemy:

  • Wysokich zdolności handlowo-biznesowych.

  • Odpowiedzialności i orientacji na cel.

  • Wysokiego zaangażowania w projekty realizowane przez firmę.

  • Umiejętności negocjacyjnych.

  • Otwartości i komunikatywności.

  • Gotowości do udziału w targach branżowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (kontrakt B2B).

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zasadniczego adekwatnego do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

  • Bardzo motywujący system wynagradzania - m.in premia od marży i obrotu.

  • Wyjazdy służbowe na wydarzenia branżowe.

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy (w przypadku zaistnienia potrzeby).

  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.

  • Komfortowe środowisko pracy.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Opiekę medyczną Polmed.

  • Dofinansowanie do obiadów.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Przedstawiciel handlowy